Wakacje już tuż, tuż, zatem 12.06.2018 (wtorek) zakończyliśmy roku formacyjny 2017/2018 dla przedszkolaków z naszej grupy parafialnej. Udaliśmy się do Gołębiewa, gdzie dzieciaki wraz z rodzicami piekli kiełbaski na grilu, integrowali się poprzez wspólne gry i zabawy.
Dziękujemy przede wszystkim Panu Bogu za ten błogosławiony okres pogłębiania wiary. Wyrazy najszczerszego uznania kierujemy pod adresem Pani Katarzyny Sitarskiej i Pani Dominiki Mielnik za animowanie naszych sobotnich spotkań, za ich zaangażowanie i wielka kreatywność. Dziękujemy, także rodzicom, że przyprowadzają swoje dzieci i tym samym wykazują ogromną troskę o swoje pociechy i ich życie religijne. Dziękujemy Ks. Tyberiuszowi, obecnemy proboszczowi w Sopocie za przeżywanie razem z nami tego pięknego dnia oraz za jego ogromny wkład w rozwój tego duszpasterstwa.
WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO DZIĘKUJEMY I ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU :)
*Dziękujemy również Pani Sylwii Hofman-Kruszewskiej za udostępnienie zdjęć.