24 maja 2018

Ognisko z bierzmowanymi

W sobotę 19.05. zaprosiliśmy bierzmowanych wraz z animatorami na ognisko, aby podziękować za cały rok drogi poznawania Boga i przybliżania się do Niego.

Najpierw posililiśmy się nieco kiełbasą z ogniska (wegetarianie chlebem ;)). Powspominaliśmy miniony rok. Potem przyszedł czas na tańce. Wachlarz styli był szeroki. pomiędzy macareną, chocolate, rasputinem znalazł się też staropolski polonez. Śmiechom i rozmową nie było końca. Na podsumowaniu animatorzy otrzymali w podziękowaniu najnowsze wydawnictwo Youcata - Biblię Młodych. Również księża otrzymali książki Bp Rysia - Moc Słowa i Moc Wiary.

xdk

Kochani bierzmowani dziękujęmy Wam za to, że pozwoliliście nam towarzyszyć w Waszej drodze odkrywania osobistej relacji z Jezusem. Dziękujęmy Wam za wspólnie spędzony czas. NIe jest to jednak koniec. Zapraszamy Was do udziału w życiu Kościoła i na spotkania duszpasterstwa Lux Cordis. Pamiętajmy o sobie w modlitwie.

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.060714960098267