17 maja 2018

Dzień skupienia wspólnoty Jezusowej Łodzi

Fotorelacja

W sobotę 12 maja odbył się dzień skupienia Wspólnoty Jezusowej Łodzi w Ośrodku SNE w Orlinkach. Po modlitwie i rozważaniu słowa Bożego na łonie natury odbyła się Mszą święta z Konferencją, a na zakończenie wspólna integracja przy ognisku. We Wtorek 15 maja kontynuowaliśmy integrację i modlitwę również przy ognisku w Młodzieżowym schronisku w Gdańsku Wrzeszczu dając świadectwo wiary, modlitwy i wspólnej zabawy w tańcu i przy ognisku. 

ks. Marek

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.096558094024658