W sobotę 12 maja odbył się dzień skupienia Wspólnoty Jezusowej Łodzi w Ośrodku SNE w Orlinkach. Po modlitwie i rozważaniu słowa Bożego na łonie natury odbyła się Mszą święta z Konferencją, a na zakończenie wspólna integracja przy ognisku. We Wtorek 15 maja kontynuowaliśmy integrację i modlitwę również przy ognisku w Młodzieżowym schronisku w Gdańsku Wrzeszczu dając świadectwo wiary, modlitwy i wspólnej zabawy w tańcu i przy ognisku.