A jak u was minął/mija Dzień Matki?
Przedszkolaki najpierw poszły złożyć życzenia naszej wspólnej MATCE, a następnie zrobiły laurki dla swoich rodziców. Jak to dokłądnie wyglądało? Odsyłamy do galerii zdjęć, a najlepiej sami zobaczcie :) Zapraszamy tych najmłodszych parafian na wspomniane katechezy w soboty na godz. 11:00 do salki na plebanii. :)