26 czerwca zakończyliśmy kolejny rok pracy z przedszkolakami. W gościnnej leśniczówce Gołębiewo nie zabrakło atrakcji, kiełbasek i oczywiście pamiatkowych dyplomików. Usmiechnięte twarze rozbieganych dzieci, zadowoleni rodzice i dziadkowie to największa nasza nagroda. I oczywiście szczęśliwi - Panie Kasia i Dominika wraz z ks. Tyberiuszem. Wielkie dzięki za kolejny rok.... Zapraszamy po wakacjach.