Na uczelniach trwa właśnie najgorętszy okres zaliczeń i egzaminów. Jednocześnie Duszpasterswo Akademickie Lux Cordis kończy tegoroczną formację. Aby godnie podsumować minione miesiące, w sobotę 10 czerwca spotkaliśmy się na wspólnotowej dziękczynnej Eucharystii, a po niej wszyscy udaliśmy się do pobliskiego Parku Reagana. Tam, przy skwierczących na grillu kiłabaskach spędziliśmy czas na wspólnych rozmowach i obejrzeliśmy transmisję meczu Polska - Rumunia :-)
Kolejny sezon w DA rozpoczniemy w październiku. A póki co wszystkim studentom życzymy światła Ducha Świętego na czas sesji!