11 czerwca 2017

Studenci przy grillu

Zakończenie roku formacji w DA Lux Cordis

Na uczelniach trwa właśnie najgorętszy okres zaliczeń i egzaminów. Jednocześnie Duszpasterswo Akademickie Lux Cordis kończy tegoroczną formację. Aby godnie podsumować minione miesiące, w sobotę 10 czerwca spotkaliśmy się na wspólnotowej dziękczynnej Eucharystii, a po niej wszyscy udaliśmy się do pobliskiego Parku Reagana. Tam, przy skwierczących na grillu kiłabaskach spędziliśmy czas na wspólnych rozmowach i obejrzeliśmy transmisję meczu Polska - Rumunia :-)

Kolejny sezon w DA rozpoczniemy w październiku. A póki co wszystkim studentom życzymy światła Ducha Świętego na czas sesji!

ks. Mateusz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.046931028366089