W ostatnich dniach nasza świątynia wzbogaciła się o kolejne elementy dekoracji wnętrza. Tym razem są to cztery obrazy-wizerunki świętych, które zawisły nad konfesjonałami. Tym samym każdy z naszych konfesjonałów zyskał swojego "patrona". Są to: św. Jan Maria Vianney, św. Ojciec Pio, bł. Honorat Koźmiński i bł. Michał Sopoćko. To właśnie oni za swojego ziemskiego życia zasłynęli jako niezwykli spowiednicy i kierownicy duchowi.
W czasie ostatniego dnia naszych rekolekcji wielkopostnych nasz rekolekcjonista - ks. Jarosław Wojtkun, rektor seminarium duchownego w Radomiu - dokonał uroczystego poświęcenia nowych wizerunków.
Niech wstawiennictwo świetych patronów wyjedna nam łaskę dobrego przeżywania sakramentu pokuty i pojednania, a naszym kaplanom-spowiednikom wyprasza dar mądrego rozeznawania.