23 czerwca 2016

Zakończenie roku formacyjnego WM Lux Cordis

W miniony poniedziałek (21 czerwca) Wspólnota Młodzieżowa Lux Cordis dziękowała Panu Bogu za dobra, które otrzymała w kończącym się roku formacyjnym. A otrzymaliśmy wcale niemało - liczni nowi członkowie, wiele wyjazdów, przemiany serc i sposobu myślenia poszczególnych osób, akcje związane z przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży... To wszystko złożyliśmy na ołtarzu podczas Eucharystii. Potem cieszyliśmy się sobą na wieczorze integracyjnym. Pogoda pokrzyżowała nam ogniskowe plany, jednak kiełbasie z grilla też niczego nie brakuje. Tym bardziej, że pieczona była pod oknem proboszcza... :) Spotkania wspólnoty wznowimy po wakacyjnej przerwie. 

ks. Krzysztof

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.066326856613159