W miniony poniedziałek (21 czerwca) Wspólnota Młodzieżowa Lux Cordis dziękowała Panu Bogu za dobra, które otrzymała w kończącym się roku formacyjnym. A otrzymaliśmy wcale niemało - liczni nowi członkowie, wiele wyjazdów, przemiany serc i sposobu myślenia poszczególnych osób, akcje związane z przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży... To wszystko złożyliśmy na ołtarzu podczas Eucharystii. Potem cieszyliśmy się sobą na wieczorze integracyjnym. Pogoda pokrzyżowała nam ogniskowe plany, jednak kiełbasie z grilla też niczego nie brakuje. Tym bardziej, że pieczona była pod oknem proboszcza... :) Spotkania wspólnoty wznowimy po wakacyjnej przerwie.