22 lutego młodzież z naszej parafii, przygotowująca się do Światowych Dni Młodzieży, odwiedziła Dom Seniora Caritas przy ul. Fromborskiej, w którym posługuje również nasz duszpasterz, ks. Tadeusz Polak. Z radością głosiliśmy orędzie papieża Franciszka, który szczególnie wspomina o Bożym Miłosierdziu. Prosiliśmy chorych o modlitwę i ofiarowanie cierpienia w intencji tegorocznych Światowych Dni Młodzieży. Odwiedzając chorych, pragniemy im zawsze podziękować za ich obecność i wsparcie. Dla nas młodych, są oni wielkim przykładem wierności Bogu i ogromną siłą duchową. Odwiedziny w Domu Seniora były dla nas, młodych, pokrzepiającym doświadczeniem miłości Boga.