24 lutego 2016

O Światowych Dniach Młodzieży u seniorów

Relacja

22 lutego młodzież z naszej parafii, przygotowująca się do Światowych Dni Młodzieży, odwiedziła Dom Seniora Caritas przy ul. Fromborskiej, w którym posługuje również nasz duszpasterz, ks. Tadeusz Polak. Z radością głosiliśmy orędzie papieża Franciszka, który szczególnie wspomina o Bożym Miłosierdziu. Prosiliśmy chorych o modlitwę i ofiarowanie cierpienia w intencji tegorocznych Światowych Dni Młodzieży. Odwiedzając chorych, pragniemy im zawsze podziękować za ich obecność i wsparcie. Dla nas młodych, są oni wielkim przykładem wierności Bogu i ogromną siłą duchową. Odwiedziny w Domu Seniora były dla nas, młodych, pokrzepiającym doświadczeniem miłości Boga.

Kasia Czerlińska

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.045536994934082