Pierwsza Niedziela Adwentu, prócz nowego roku liturgicznego, rozpoczęła obchody Jubileuszu 1050-lecia chrztu Polski. Uroczyste Eucharystie inaugurujące ten czas odbywały się dziś we wszystkich kościołach naszej Ojczyzny. Również w naszej parafii, podczas Mszy św. o 9.30 ks. proboszcz zapalił jubieluszową świecę, mającą zachęcić do refleksji nad tajemnicą tego fundamentalnego dla naszej wiary sakramentu.
Zapraszamy do odwiedzenia strony poświęconej ogólnopolskim obchodom Jubileuszu.