29 listopada 2015

Rozpoczęcie Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski

Relacja

Pierwsza Niedziela Adwentu, prócz nowego roku liturgicznego, rozpoczęła obchody Jubileuszu 1050-lecia chrztu Polski. Uroczyste Eucharystie inaugurujące ten czas odbywały się dziś we wszystkich kościołach naszej Ojczyzny. Również w naszej parafii, podczas Mszy św. o 9.30 ks. proboszcz zapalił jubieluszową świecę, mającą zachęcić do refleksji nad tajemnicą tego fundamentalnego dla naszej wiary sakramentu. 
Zapraszamy do odwiedzenia strony poświęconej ogólnopolskim obchodom Jubileuszu. 

ks. Krzysztof

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.069681882858276