13 września 2015

XV Pielgrzymka do Matemblewa

FOTOKRONIKA

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie związane z wyjazdem rowerowym i autokarowym do Matemblewa. Pomimo niepewnej pogody 200 osób podjęło trud pielgrzymowania, w tym prawie 100 rowerami. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tego przedsięwzięcia jak również tym, którzy dotarli innymi środkami komunikacji.

ks. Wojciech

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
230 0.044337034225464