Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie związane z wyjazdem rowerowym i autokarowym do Matemblewa. Pomimo niepewnej pogody 200 osób podjęło trud pielgrzymowania, w tym prawie 100 rowerami. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tego przedsięwzięcia jak również tym, którzy dotarli innymi środkami komunikacji.