26 czerwca 2026

Wspólnota Jezusowej Łodzi

Zakończenie roku duszpasterskiego

               Wspólnota Jezusowej Łodzi zakończyła rok duszpasterski uroczystą Mszą świętą sprawowaną w kaplicy sióstr Betanek, 23 czerwca 2026 r., po której odbyła się krótka agapa. Wcześniej, w niedzielę 21 czerwca 2026r., uwielbialiśmy Boga w czasie wystawienia Najświętszego Sakramentu połączonego z modlitwą wstawienniczą.

               We wtorek 16 czerwca odbyło się spotkanie podsumowujące. W czasie tego spotkania, oprócz modlitwy dziękczynnej na miniony rok i dzieła jakie podjęliśmy, była też okazja do dzielenia się owocami jakie stały się naszym udziałem. Wiele osób z radością opowiadało o tym czego doświadczyli w minionym roku duszpasterskim.

              Wspólnie podziękowaliśmy za wszystkie dzieła, jakie Bóg pozwolił nam zrealizować w tym roku duszpasterskim i z radością podzieliliśmy się świadectwami naszych duchowych przeżyć. Na zakończenie podjęliśmy, jak co roku w czasie wakacji, wzajemną modlitwę za siebie. Każdy z członków wspólnoty otacza modlitwą wylosowaną przez siebie osobę aby ją wspierać, ale też otrzymać wsparcie  modlitewne. Niech na czas wypoczynku Bóg nam błogosławi, abyśmy wszyscy z radością i wypoczęci mogli się spotkać po wakacjach.

bibliotekarz

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.067859888076782