25 czerwca 2026

Katecheza biblijna: Księga Judyty

W środę odbyła się kolejna katecheza biblijna, tym razem poświęcona Księdze Judyty – niezwykłej opowieści o odwadze, wierze i zaufaniu Bogu w chwilach największej próby. Podczas spotkania zgłębiliśmy zarówno historyczne tło księgi, jak i duchowe przesłanie płynące z postawy Judyty, która stała się symbolem mądrości i niezachwianej wiary.

Dzisiejsza katecheza była jednocześnie ostatnim spotkaniem w trzyletnim cyklu katechez biblijnych prowadzonych przez ks. Wiktora. Przez te lata wspólnie odkrywaliśmy bogactwo Pisma Świętego, ucząc się patrzeć na Boże Słowo jako na żywy przewodnik w codzienności.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i wspólną drogę wiary. Niech przykład Judyty umacnia nas w odwadze i zaufaniu Bogu.

ks. Wiktor

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
230 0.045607089996338