18 czerwca 2026

Biuletyn "Źródło i Szczyt"

Podsumowanie roku

W minioną niedzielę ukazał się ostatni przed wakacjami numer naszego parafialnego biuletynu „Źródło i Szczyt”. Zakończenie kolejnego roku pracy jest dobrą okazją, aby podziękować wszystkim osobom, które włączają się w tworzenie tego dzieła.

Dziękujemy autorom tekstów, redaktorom, korektorom  oraz wszystkim, którzy pomagają w przygotowaniu kolejnych numerów. Biuletyn powstaje po to, aby wspierać naszych parafian w lepszym i bardziej świadomym przeżywaniu niedzielnej Eucharystii. Każdy egzemplarz zabrany przez naszych parafian jest dla nas znakiem, że ta praca jest potrzebna.

Pod koniec maja nasz zespół udał się również na wspólne wyjście integracyjne. Był to czas dobrej zabawy, zdrowej rywalizacji, rozmów i wzajemnego poznawania się. Takie spotkania pomagają nam nie tylko lepiej współpracować, ale także budować wspólnotę osób, którym zależy na tym, aby „Źródło i Szczyt” nadal się rozwijało.

Nie zabrakło również czasu na modlitwę u Matki Bożej Matemblewskiej. Powierzyliśmy Jej nasze troski, codzienne sprawy oraz dalszą pracę nad parafialnym biuletynem.

Do artykułu dołączamy galerię zdjęć z naszego wspólnego wyjścia. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w tworzenie „Źródła i Szczytu” oraz wszystkim parafianom, którzy każdego tygodnia sięgają po nasz biuletyn.

ks. Michał

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.054975032806396