W niedzielę, 30 listopada, przed rozpoczęciem Mszy św. o godz. 9:30, miał miejsce obrzęd mianowania nowych lektorów. Grzegorz, Piotr i Franciszek po czasie przygotowania, publicznie wyrazili chęć czytania Słowa Bożego podczas Eucharystii i nabożeństw, a następnie złożyli swoje lektorskie przyrzeczenia. Ksiądz proboszcz poświęcił lektorom alby i udzielił Bożego błogosławieństwa.
Gratulujemy chłopakom odwagi i życzymy wielu radości ze służby przy ołtarzu Pana.