2 grudnia 2025

Mamy 3 nowych lektorów

LSO

W niedzielę, 30 listopada, przed rozpoczęciem Mszy św. o godz. 9:30, miał miejsce obrzęd mianowania nowych lektorów. Grzegorz, Piotr i Franciszek po czasie przygotowania, publicznie wyrazili chęć czytania Słowa Bożego podczas Eucharystii i nabożeństw, a następnie złożyli swoje lektorskie przyrzeczenia. Ksiądz proboszcz poświęcił lektorom alby i udzielił Bożego błogosławieństwa.

Gratulujemy chłopakom odwagi i życzymy wielu radości ze służby przy ołtarzu Pana.  

ks. Maciej

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
231 0.071746110916138