Serdecznie dziękuję Ks. Tyberiuszowi i Paniom Kasi i Dominice za czas poświęcony przedszolakom. Niech prosta mądrość zaczerpnięta z kart Pisma Świetego owocuje w życiu dzieci i ich rodzin. Do zobaczenia po wakacjach...
1 lipca 2015
Serdecznie dziękuję Ks. Tyberiuszowi i Paniom Kasi i Dominice za czas poświęcony przedszolakom. Niech prosta mądrość zaczerpnięta z kart Pisma Świetego owocuje w życiu dzieci i ich rodzin. Do zobaczenia po wakacjach...
ks. Proboszcz