Wspólnota Jezusowej Łodzi 30 maja br. przeżywała swój majówkowy dzień skupienia w sobieszewskich Orinkach. Tematem przewodnim był motyw wspólnoty. Poznawaliśmy czym ona jest podczas konferencji, budowaliśmy ją przez wspólne posiłki i przednią zabawę, a wzmocniliśmy przy stole eucharystycznym.