7 października w liturgiczne wspomnienie NMP Królowej Rózańca św. włączyliśmy się w piękne dzieło modlitewne o nazwie Różaniec do Granic. Będąc kościołem stacyjnym zaprosiliśmy wiernych na wspólną Eucharustię i adorację a następnie wyruszyliśmy w radosnym pochodzie wiary na plaże, aby tam w łączności z Kościołem w Polsce, za pośrednictwem Radia Maryja, odmówić cztery części rózańca prosząc o pokój w naszej Ojczyźnie i na świecie. Ilość uczestników przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Bogu niech będą dzięki....