Duszpasterze - pracujący w latach ubiegłych

  • ks. Krzysztof Borysewicz

    wikariusz od 1 września 2014 r.  do 30 czerwca 2017 r.

    Data ur.: 17 grudnia 1982 r.

    Data święceń: 23 czerwca 2007 r.

    Parafia rodzinna: św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku Chełmie


  • ks. Mateusz Lewicki

    wikariusz od 1 lipca 2012 r.  do 30 czerwca 2015 r.

    Mottem, które ks. Mateusz wybrał i umieścił na swoim obrazku prymicyjnym są słowa z Listu do Galatów: Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus (Ga 2,20).

    Data ur.: 1 listopada 1987 r.

    Data święceń: 19 maja 2012 r.

    Parafia rodzinna: Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdyni Witominie


  • ks. Tadeusz Polak

    pomoc duszpasterska od 30 czerwca 2001 r.

    Ks. Tadeusz napisał o sobie: "Byłem ministrantem, harcerzem, żołnierzem. Od dzieciństwa pasjonowało mnie wszystko, co dotyczyło Westerplatte. Przez dziesięć lat (1990-2001) jeździłem samochodami terenowymi po Afryce. Teraz zbieram książki o Japonii".

    Data ur.: 19 marca 1955 r.

    Data święceń: 20 stycznia 1980 r.


  • ks. Eugeniusz Stelmach


  • ks Ryszard Bugajski


  • ks. Bronisław Izdeberski


  • ks. Marek Kapusta


  • ks. Tadeusz Stawicki


  • ks. Waldemar Naczk


  • ks. Andrzej Pradela


  • ks. Roman Wróbel


  • ks. Piotr Maciołek


  • ks. Henryk Hildebrand


  • ks. Jacek Michalak


  • ks. Grzegorz Skwierawski


  • ks. Adam Czuj


  • ks. Marek Parusiński


  • ks. Wojciech Cupa


  • ks. Jan Świstowicz


  • ks. Ireneusz Koziorzębski


  • ks. Piotr Szeląg


  • ks. Ireneusz Baryła

    wiakry od 1 marca 1997 r.


  • ks. Grzegorz Bączkiewicz

    wikary od 1 marca 2001 r.


  • ks. Franciszek Czap

    wikary od 23 marca 1994 r.


  • ks. Józef Trunowicz

    wikary od 7 marca 2002 r.


  • ks. Tomasz Frymark

    rezydent od 11 marca 1993 r.


  • ks. Paweł Nawrot

    wikary od 19 marca 2004 r.


  • ks. Dariusz Żyźniewski

    wikary od 26 marca 1999 r.


  • ks. Piotr Sasin

    wikary od 24 marca 1999 r.


  • ks. Łukasz Idem

    pomoc duszpasterska od 10 marca 2005 r.


  • ks. Janusz Majkowski

    wikary od 7 marca 2002 r.


  • ks. Jacek Kowalewski

    wikary od 20 marca 2008 r.


  • ks. Rafał Dettlaff

    wikary od 18 marca 2010 r.


  • ks. Marcin Mianowski

    pomoc duszpasterska od 30 marca 2010 r.


  • ks. Bogdan Pulczyński

    wikary od 16 marca 2011 r.


  • ks. Piotr Lempart

    wikary od 15 marca 2013 r.


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
42 0.045232057571411